Children

Demo Category 1 (0)

Enter your Category 1 Description Here

Demo Category 2 (0)

Description Here

Jeśli chcesz zbudować statek, nie zwołuj ludzi, aby ci przynieśli drzewo, przygotowali narzędzia, nie przydzielaj zadań i pracy, lecz wzbudź w nich tęsknotę za dalekim, bezkresnym morzem. Antoine de Saint-ExupéryCo może podarować trener uczestnikom na zakończenie kursu trenerskiego? Może łódkę i do tego własnoręcznie wykonaną? Oto było moje wyzwanie DIY.  Jeśli DIY, to zapewne należy napisać, co jest potrzebne.Tak więc materiały do wykonania łódki – souveniru to:- orzechy włoskie, bo.

17 Nov / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 143 Comment: 0

Odwiedzający blog reniferry, wiedzą, że chętnie piszę tutaj o kolorowych trendach PANTONE. Kolor roku 2019 to Living Coral, czyli afirmujący życie koral. Bardzo ucieszył mnie ten wybór, bo kolor koralowy :) to jeden z moich ulubionych.A wybory PANTONE szczególnie cenię za to, że towarzyszy im filozofia, spójna z tym, czego potrzebuje Świat. Skąd ten wybór? Zdaniem ekspertów firmy udział technologii i mediów społecznościowych w naszym życiu jest obecnie tak duży, że potrzebujemy więcej autentyczn.

03 Jan / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 332 Comment: 0

Na szkoleniach z nami nigdy nie jest nudno. Pozdrawiamy z sali szkoleniowej..

11 Apr / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 294 Comment: 0

Na liście dziesięciu najpiękniejszych wsi polskich, które warto odwiedzić widnieje Zalipie i Chochołów. Co je łączy? Obie leżą w Małopolsce i obie są pełne kwiatów, choć wyglądają zgoła nieco inaczej. Co jeszcze łączy Chochołów i Zalipie? Odpowiedź: tradycja i autentyczność oraz zamiłowanie do artystycznego tworzenia z potrzeby serca. Zalipie leży w powiecie dąbrowskim, w  gminie Olesno i jest nazywane malowaną wsią. Chaty z kolorowymi malunkami z motywami kwiatów stały się zn.

17 Aug / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 191 Comment: 0

Dzisiejszy wpis otwiera zdjęcie dwóch akwareli, wiszących w naszym domu. To szczególne dla nas dzieła, bo namalował je pradziadek mojego męża, artysta Andrzej Dzikiewicz.  Kiedy z niebieską torbą wróciłam z pleneru, te akwarelowe prace stały się dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowe. Wyjątkowe dzięki temu, że nabrałam większej świadomości czym jest akwarela i z jeszcze większym podziwem patrzę na nie. Nie bez powodu malowanie akwarelą uważane jest za jedno z trudniejszych. Nakładanie na.

13 Aug / 2018 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 436 Comment: 0

Szkolenia na sali u nas nigdy nie są nudne, bo często towarzyszą im kolaż z metaforą. Wykonane prace przenoszę i przechowuję w tubie. Zapewne przydadzą się nam na kolejnym zjeździe. Tuba jak zawsze sprawdza się. Sprawdza się też torba. Tym razem szara. Więcej o kolażu i metaforze na szkoleniach napisałam tutaj:https://szkoleniakreatywne.wordpress.com/2018/06/17/kolaz-z-metafora-w-roli-glownej/.

25 Aug / 2018 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 365 Comment: 0