Children

Demo Category 1 (0)

Enter your Category 1 Description Here

Demo Category 2 (0)

Description Here

Central Park - zielona idylla, która szczyci się 341 hektarami falujących łąk, alei, ogrodów w różnych stylach, jeziorem, teatrem, restauracją nad wodą, pomnikiem Johna Lenona, statuą Alicji w Krainie Czarów. Byliśmy w Central Parku kilka razy, a mam z tego miejsca najmniej zdjęć. Tak się składa, że nasze wizyty w tym niezwykłym miejscu miały miejsce w południe, w pełnym słońcu. Jak zapewne wiecie to nie jest dobra pora na robienie zdjęć. Zresztą cudownie było siedzieć na trawie, w centrum .

27 Dec / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 27105 Comment: 0

Jeśli chcesz zbudować statek, nie zwołuj ludzi, aby ci przynieśli drzewo, przygotowali narzędzia, nie przydzielaj zadań i pracy, lecz wzbudź w nich tęsknotę za dalekim, bezkresnym morzem. Antoine de Saint-ExupéryCo może podarować trener uczestnikom na zakończenie kursu trenerskiego? Może łódkę i do tego własnoręcznie wykonaną? Oto było moje wyzwanie DIY.  Jeśli DIY, to zapewne należy napisać, co jest potrzebne.Tak więc materiały do wykonania łódki – souveniru to:- orzechy włoskie, bo.

17 Nov / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 569 Comment: 0

Odwiedzający blog reniferry, wiedzą, że chętnie piszę tutaj o kolorowych trendach PANTONE. Kolor roku 2019 to Living Coral, czyli afirmujący życie koral. Bardzo ucieszył mnie ten wybór, bo kolor koralowy :) to jeden z moich ulubionych.A wybory PANTONE szczególnie cenię za to, że towarzyszy im filozofia, spójna z tym, czego potrzebuje Świat. Skąd ten wybór? Zdaniem ekspertów firmy udział technologii i mediów społecznościowych w naszym życiu jest obecnie tak duży, że potrzebujemy więcej autentyczn.

03 Jan / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 566 Comment: 0

Na szkoleniach z nami nigdy nie jest nudno. Pozdrawiamy z sali szkoleniowej..

11 Apr / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 545 Comment: 0

W skrócie. Uznawana za symbol Nowego Jorku. Jej oryginalna nazwa: „Wolność opromieniająca świat”. W pierwotnym planie mała pilnować wlotu Kanału Sueskiego i nawiązywać do dwóch z siedmiu cudów starożytnego świata: Kolosa z Rodos i latarni morskiej w Aleksandrii. W ostateczności rzeźba została przekazana Ameryce jako prezent mający na celu uczczenie setnej rocznicy uchwalenie amerykańskiej Deklaracji Niepodległości. A jak było? Jakie wrażenia? Żeby dostać się na wyspę, na której stoi St.

26 Dec / 2019 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 690 Comment: 0

.

21 Mar / 2020 Write By: admin Published In: ROOT Hits: 804 Comment: 0