About Us

The Reniferry  brand manufacturer's online shop is an unique offer with perfect and innovative solutions to carry and store creative materials. The catalogue of Reniferry accessories is dedicated in particular to coach-instructors, art therapy trainers, artists, fans of the plastic and visual arts. Dedicated Reniferry products mean original projects, functional solutions, carefully selected design and everything what serves the creativity!

----

Sklep internetowy producenta marki reniferry to wyjątkowa oferta z idealnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami do przenoszenia i przechowywania kreatywnych materiałów.
Katalog akcesoriów reniferry dedykowany jest w szczególności trenerom-szkoleniowcom, arteterapeutom, artystom, pasjonatom sztuk plastycznych i wizualnych.
Dedykowane produkty reniferry to oryginalne projekty, funkcjonalne rozwiązania, starannie dobrany dizajn i wszystko to, co służy kreatywności!


NASZA OPOWIEŚĆ


Jest upalny, lipcowy dzień.  Szykuję się na wyprawę do Szwecji. To podróż z obrazami, plener z malowaniem. Uwielbiam duże płótna i wiem,  że podobrazia i materiały do malowania zabiorę z Polski. Wizyta w sklepie dla plastyków. Oferują mi tekturowe teczki, które nijak nie pomieszczą podobrazi i są czarne, a ja lubię kolory. Mam pomysł. Wbiegam do sklepu z materiałami.  Wybieram dwa: piękny wodoodporny szafir i szmaragd. Super połączenie. Chwila na projekt i sama szyję. Pierwszy pokrowiec wyrusza ze mną w podróż promem i sprawdza się w tej podróży. Bezpiecznie i wygodnie przewożę materiały i swoje dzieła.


Powrót ze Szwecji. Prom dobija do brzegu. Jestem ostatnią klientką w promowym sklepie. W ręku trzymam garść szwedzkich koron.  Wybieram dwa magnesy, łosio-renifery. Chowam je do kieszeni. Przypominam sobie o nich dopiero w pociągu i ku mojemu zadziwieniu jeden jest szafirowy, a drugi szmaragdowy. Kolory idealnie takie same, jak materiały, z których uszyłam pokrowiec. Tak więc nazwa  produktów sama do mnie przyszła, od „reni” i od promu „ferry”. Tak powstało  logo. Od początku wiedziałam, że mam szansę na stworzenie czegoś, co jest innowacyjne, ciekawe i wspierające kreatywność.

Co dalej? Hmmmm, długa droga. Poszukiwanie tkanin, testowanie pierwszych produktów i szukanie miejsca, w którym będą powstawać reniferry. To wszystko nie jest takie proste, uwierzcie mi. Bywały różne chwile, jednak nigdy nie zwątpiłam w reniferrowy projekt. Przełomem stała się konferencja o przemysłach kreatywnych. Tam spotkałam osobę, która pomogła mi w znalezieniu miejsca, w którym reniferry powstają w kreatywnej, przyjaznej atmosferze. I wiecie co? To żaden banał - szukasz daleko, a masz to niemal obok siebie :)

Pamiętam uczucie niepewności, kiedy wysyłałam prototypy produktów do sklepu internetowego, który zainteresował się nami. Pamiętam uczucie ulgi, kiedy napisano, że chcą więcej i radość po słowach jednej z pierwszych Klientek: " Ja jestem bardzo zadowolona z produktu". To motywuje.

Podróż z reniferrami jest pełna spotkań, uczenia się, poznawania pasji i kreatywnych zainteresowań oraz otwartości na Wasze potrzeby.
Reniferry powstały, aby wspierać kreatywność, szukać innowacyjnych, praktycznych i eleganckich rozwiązań. Z reniferrami  masz wszystko, czego potrzebujesz i już nigdy nie będziesz chodzić z kartonami i niewygodnymi torbami, przenosząc kreatywne materiały.